top of page

zo 13 jun.

|

Booketteflowers

Een moeilijk thema anders bekeken

Ken je dat: een onderwerp dat niet bespreekbaar lijkt: thuis, op het werk, onder familie of vrienden, in je buurt... ? Wil je weten hoe je toch in gesprek kan gaan? Op een manier die verrijkend is voor iedereen? Op 13 juni doen we het samen rond een maatschappelijk thema.

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Een moeilijk thema anders bekeken

Tijd en locatie

13 jun. 2021 10:00 – 13:00

Booketteflowers, Dijlestraat 10, Sint-Joris-Weert

Over het evenement

We hebben allemaal bepaalde overtuigingen en onze eigen kijk op de wereld. Soms zijn we het eens met anderen, soms lopen de meningen ver uit elkaar.  Onze eigen persoonlijke visie kan een inspiratie zijn voor anderen, maar net zo vaak is ze aanleiding tot nog grotere verschillen en zelf tot het ontstaan van tegengestelde ‘kampen’

Deep Democracy biedt dynamische tools om beweging te brengen in vastgelopen discussies en patronen. Door een gezamenlijk onderzoek te doen naar alle bestaande meningen en zienswijzen ontstaan nieuwe inzichten en verbinding.

Zaterdag 13 juni verkennen we samen een moeilijk maatschappelijk thema.

Vaccineren of niet?

Landbouw of natuur?

Ecologie of technologie?

...

Als deelnemer kies je mee het onderwerp

Drie voorwaarden om deel te nemen:

1. Je staat ervoor open om iets bij te leren.

2. Je bent het ermee eens dat niemand het monopolie op de waarheid heeft.

3. Je neemt deel om te kunnen verbinden met ‘de andere kant’.

De werkwijze die we hanteren komt uit #deepdemocracy, een filosofie die werd ontwikkeld door Arnold Mindell, kwantumfysicus en psychotherapeut.

Waar? Bij Booketteflowers (www.booketteflowers.be), in Sint-Joris-Weert, tussen de bloemenvelden

Prijs: 40 euro

Deel dit evenement

bottom of page